Davetiye Nedir Ve Neden Tercih Edilir?
Özel gün ve davetlerde sevdiklerimizi davet etmek için kullandığımız davetiye modelleri günümüzde birçok farklı tasarımla karşımıza çıkıyor. Her zevke uygun olarak üretilen davetiye modellerine baktığımızda gerek kağıt özelliği olsun, gerekse de tasarımları olsun farklılıklar gösterebiliyor. Özel günün anlam ve önemine uygun olarak üretilen davetiye modelleri günümüzde farklı tasarımlara sahiptir.... Devamını oku..
Sünnet Davetiyesi Nasıl Oluşturulmalıdır?
Organizasyonlarda davetiye kullanımı aynı anda birçok kişiye ulaşılmasına olanak sağlamaktadır. Davetiye içerisinde kullanılan metin ve davetiyenin tasarımı önem taşımaktadır. Yapılan organizasyonun çeşidine ve içerdiği temaya göre davetiye kullanımı sağlamak gereklidir. Davetiye çeşitleri artık oldukça geniştir klasik davetiyeler, belirli bir temaya göre hazırlanmış davetiyeler ya da tasarım olan modellerden yararlanabilirsiniz.... Devamını oku..
Davetlerde Şık Detaylar
Özel günler için hazırlanan davetiyelere şık detaylar damgasını vurur. LCV özellikle yemekli davetlerde sayının net bir şekilde belirlenebilmesi için kullanılır. Davetlilerin tek tek aranmasının yerine davetiyeyle aynı özellikleri taşıyan minik LCV kartları kullanılarak yemeğe gelecek kişilerin sayısı kolay ve zahmetsiz bir şekilde belirlenebilir. Davetliler verilen telefon numarası ya da... Devamını oku..
Çocukların Bayramına Davet
23 Nisan davetiye örnekleri çok özenerek ve dikkatli seçim yaparak hazırlanmalıdır o gün ulusal egemenlik ve çocuk bayramıdır bu önemli bayrama kaliteli ve şık bir davet kartı yakışır.  Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlamaları genellikle okullarda ve stadyumlarda kutlanmaktadır, bu bayram çocukların en özel ve en güzel bayramıdır. Bu... Devamını oku..
Kurumsal İş Yerlerine Davetiyeler
Şirket davetiye örnekleri daha kurumsal bir dille yazılmalıdır ve daha sade olmalıdır. Çünkü çalışılan bir kurumdur ve ciddi görülmesi gerekmektedir.  Bu davet kartlarına yazılan yazıların birden fazla dille yazılması davet kartlarının daha çok önemsenmesine ve yabancı bir çalışan varsa onun da duruma yabancı kalmamasına kolaylıkla anlayıp davete katılabilmesini sağlar.... Devamını oku..
Organizasyonlarınızda Davet Kartı Tercihi
Davetiye kategorisinde, düğün, sünnet, etkinlik, kermes, toplantı ve konferans gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Organizasyonun yapısına göre birçok katalog vardır. Etkinlik olarak bildiğimiz davetler içinde, etkinlik ile paralel olan desen, resim ve yazı figürleri kullanılmaktadır. Bu figürler içerisinde, yazı tasarımları, kart tasarımları ve zarf tasarımları, davet edecek kişinin tercihine bırakılmıştır.... Devamını oku..